Моя мама найкраща

Мама… Усе найрідніше, найдорожче, наймиліше увібрало в себе це дивовижне, сонячне слово. Без сонця не цвітуть квіти, без матері немає ні поета, ні героя.Вона народжує дитину, пестить її, голубить, учить добра й любові.

У кожної людини своя доля, мета, досвід і життєва правда. Але, мабуть, усі мають одну спільну рису — хочуть залишити свій слід на землі. Як правило, такі люди є цікавими особистостями й часто прикладом для наслідування. Моя матуся за професією лікар. Вона - справжній кулінар. Усі колеги телефонують їй, щоб дізнатися новий рецепт. Ненька - вольова людина, але разом із тим має добре серце. Ви жодного разу не почуєте з її вуст образливих слів. Мама навпаки розвесилить і не дасть сумувати, заспокоїть, поцілує - вмить на душі тепло. Коли я хворію , мама доглядає за мною , дарує свою безмежну любов і турботу. Так, іноді ми сваримося через дрібниці , але дуже швидко миримося , бо розуміємо , що близькі люди не повинні лаятися між собою. Я точно знаю , що моя мама - дуже хороша людина , яка готова на все заради своєї сім'ї. Я пишаюся тим , що в мене така турботлива , розумна , любляча матуся. Вдячний їй за все , що вона для мене робить.

У нашому житті буде багато друзів, подруг, але ми не повинні забувати її,найголовнішу жінку в житті – матусю,а промовляти такі короткі, але бажані та прекрасні слова: «Я люблю тебе, рідненька »

Автор: 
ДонькаРейтинг: 
Рейтинг: Немає (2 голоси)

Додати новий коментар