Моя мама найкраща!

Перше слово немовляти це – мама! Кожен має неньку, бо якщо б її  не було, то не було  б ні мене, ні вас шановний читачу, нікого! Навіть у звірів є мама. Для мене мама – це найрідніша, наймиліша, найгарніша й найщиріша, най......

Це людина, яка завжди підтримає у складній ситуації, дасть пораду й завжди буде поруч із тобою. Коли я була маленькою, то напевно не розуміла значення цього слова. Зараз я підліток і мені рідненька може замінити всіх друзів, вчителів, знайомих, бо до кого як не до неї можна звернутися за допомогою, порадитися, запитати її думку! Коли я поруч зі своєю мамою, то я забуваю про всі негаразди, проблеми, про все погане і непрємне. Моя мама найкраща в світі! Я її дуже люблю. Вона в мене розумна, спортивна жінка. Зараз моя матуся працює вчителем початкових класів. Коли ненька приходить з роботи, то хочеться покинути сві справи й полинути в її обійми. Нас у мами двоє. Я і мій братик.

Кожного дня мама розповідає нам про те, що ми повинні стояти один за одного, підтримувати один одного, виручати у складних ситуаціях, радіти за гарні результати, бо що може бути краще ніж дружня, міцна родина, у якій завжди панували б радість і сміх. Коли я дивлюсь у мамині очі, то на думку приходять рядки з пісні Павла Дворського:
    
                                      Мамині очі, як зорі ясні,
                                      Мамині очі бувають сумні.
                                      Коли нас немає, коли виглядають,
                                      Мов долю, і ночі, і дні.

Справді, коли я дивлюся в очі неньки, то в них відображається радість і смуток одночасно. Мені хочеться щоб  матуся частіше посміхалася і я все для цього намагатимуся і намагаюся зробити. Мені завжди хочеться, щоб матуся була поруч. Хочеться притулитися до рідненької, і нібито поринути в безтурботне дитинство...Як хочеться сильно – сильно обняти її, поцілувати і сказати багато теплих і ніжних слів, сказати, як я її люблю! Як співав  Микола Мозговий:

                                     Твоя любов дає мені наснагу,

                                    Твоя любов веде в незнаний світ.

                                   Так будь вовік, благословенна мати,   

                                   Твоя любов вчить, як у світі жить.

Мами люблять нас за те, що ми поруч. Для кожного з нас мама – це стимул стати кращим, добрішим, розумнішим, добитися найвищих висот, робити  все для того, аби з її обличчя не зникала усмішка, в очах завжди палала радість, а в пам’яті завжди залишалися лише позитивні моменти з життя.Мені так хочеться, щоб матуся пишалася мною.Степан Олійник закликає:

Автор: 
Линник Катерина 8-БРейтинг: 
Ще немає голосів

Додати новий коментар