Моя мама найкраща!

У мене найкраща матуся в світі. Ми з моїм братом Владиком її дуже любимо. Моя мама енергійна та сучасна жінка. Їй тридцять шість років. Вона гарно виглядає та займається спортом. Моя ненька має довге чорняве волосся і красиві блакитні очі. ЇЇ невеличкі вуста випромінюють лагідну посмішку, але я вже знаю: коли вуста стиснуті — мама прийняла якесь рішення, і ніхто не переконає її змінити його. А скільки відтінків має її голос! Від дзвінкого, як джерельце, до вуркотливого, як у голубки.

Таким голосом вона розповідала в дитинстві нам казки, а зараз, присівши на краєчок ліжка, вислуховує про всі негаразди, заспокоїть, дасть пораду і запевнить, що все буде добре. А ще я хочу вам розповісти , що наша мама готує нам смачні обіди. Не шкодує грошей на ліки , щоб ми ніколи не хворіли. Матінка прокидається рано-вранці, готує сніданок. Потім проводжає нас до Гімназії.

Ми з мамою любимо ходити на прогулянки, їздити до лісу по гриби та ягоди. А взимку кататися на санчатах та лижах з високих гірок. Моя матуся допомогла мені побачити, який цікавий та яскравий навколишній світ. Адже саме вона вперше показала мені море та його мешканців, відвезла до зоопарку, де познайомила з тваринами з різних країн нашої планети, навчила садити та вирощувати квіти, цінувати працю інших людей. Матерів треба берегти. Адже вони так багато вкладають у нас, що можуть забувати про себе. Діти можуть допомагати своїм матусям по господарству, старанніше вчитися та менше давати своїм ненькам причин для зайвих турбот.

Інколи варто відмовитися і від надто дорогих подарунків, якщо бачиш, що батькам вони «не по кишені. Я дуже співчуваю тим, у кого немає мами. А всім іншим хочу побажати, аби вони пам'ятали про те, що наші батьки житимуть довше, якщо ми будемо дорожити кожною їхньою хвилиною, дбатимемо про їхній спокій і добрий настрій. Я люблю свою рідненьку за те, що вона така: добра, розумна, вимоглива. Кожного вечора, лягаючи спати, молю Бога, щоб беріг мою матусю, дав їй здоров’я та душевного спокою, а ще — здійснення найзаповітніших мрій. Мамочко, я тебе люблю! Та ти про це знаєш!

Автор: 
учениця 8-А класу Охтирської гімназії Воронько ВікаРейтинг: 
Ще немає голосів

Додати новий коментар