Моя мама найкраща.

З першої хвилини життя ми оточені любов’ю, ласкою, теплом та турботою рідної матусі. Мама це найближча людина на планеті, з нею можна поділитися своїми таємницями, враженнями про оточуючий світ і розраховувати на повну підтримку та розуміння з її боку.

Я хочу розповісти про свою Матусю. Мама - це перше слово, яке я вимовила.

Моя мама - найкраща, бо вона добра, красива, мила, дивно спокійна, і справжній друг. Я пишаюся, що вона закінчила інститут з червоним дипломом, а школу із золотою медаллю.

Її улюблені тварини – це наш кіт Арсеній та папужка Інокентій. Улюблений колір матусі - блакитний, як і її очі. Мама каже, що цей колір означає життя.

Мама працює у Державній пенітенціарній службі України, має спеціальне звання «майор». Вона займається перевихованням людей, які порушили закон і отримали умовний термін кримінального покарання. Її поважають колеги і вона по праву пишається своєю професією. У моєї Мами багато друзів та знайомих, які часто звертаються до неї за порадою і прислуховуються до неї.

Ми з мамою ніколи не сваримося. Вона ніколи не ображається через дрібниці , і за це вся родина її любить. Я дуже люблю і поважаю свою Маму.

Хочу в подальшому бути схожою на неї і робитиму все, щоб вона.

Автор: 
8-А клас Ярошенко АлінаРейтинг: 
Ще немає голосів

Додати новий коментар