Моя мама – найкраща

Кожна дитина має право на родину. Ми-діти,про нас завжди піклується мама. Вона допоможе нам у біді,порадить, зрозуміє. У моменти радості й неспокою матінка завжди поряд зі мною.

Моя матуся працює вчителем у школі. Вона дуже любить своїх учнів,а мене особливо. Учні розуміють та поважають її. Не кожному вчителеві вдається зацікавити школярів. Моя ненька знає, як зробити урок цікавим, захоплюючим.

Моя мама розумна,відповідальна жінка, яка може загоїти рани. Вона знає про мене все. Матуся любить своїх близьких. Іноді ми можемо посваритися через дрібниці, але одразу ж миримося. Моя ненька працює,тому коли я хворію, вона не може сидіти зі мною. Але коли в неї з'являється вільний час, матуся приходить, намагається мене розважити. Коли хворіє мама, я за неї хвилююся, намагаюся чимось допомогти. Я її дуже люблю,поважаю та розумію. Усі хатні справи ми робимо разом. Якщо задумали щось зробити, то обов'язково виконаємо. Моя мама - берегиня,охороняє мене від чужого ока,ніколи нікому не дозволяє образити,як і я не даю нікому її ображати. Особливо полюбляю ті хвилини, коли ми з мамою разом можемо подивитися телевізор, послухати музику або просто поговорити про щось цікаве. Я дуже задоволена, що в мене є така берегиня, яка завжди мені допоможе,порадить, підкаже… Я вважаю,немає кращої мами,ніж моя. Я пишаюся матусею,такою турботливою,розумною та люблячою.

Автор: 
Шейко Даша 7-АРейтинг: 
Ще немає голосів

Додати новий коментар