Моя мама найкраща!

Мама – це ангел який допомогає нам вивчати світ. Коли ми падаємо – допомагає злітати. Без матусі,мені погано,адже вона потішить в важку хвилину й підкаже що робити далі. Змаличку мама співає нам пісні,вчить ходити,розмовляти. Напевно кожен помічав,з якою любов’ю мама вишивае сорочку,готує їсти, а ми стараємось їй допомогти в усьому , навіть якщо вона не просить допомоги.

Моя ненька - трудівниця, коли ще всі сплять вона приготує їсти,попрасує речі,поприбирає,а потім з любов’ю в’яже сорочку,а коли я повертаюсь з школи допоможе мені з домашнім завданням. Ми з мамою часто ходимо на прогулянки, найчастіше взимку .мама говорить що зимою дуже гарно. На вихідних ми запрошуємо рідних на чаювання, матуся завжди готує якусь смачну страву.

Моя мама завди для мене буде найкращою адже вона показала мені цей великий й цікавий світ, зводила в зоопарк, влаштувала поїздку на море, розповіла багато цікавих історій про її дитинство. Я завжди буду вдячна своїй ненькі, прислухатимусь до її порад, допомогатиму їй коли вона попросить. Матуся - найбільший скарб, який потрібно берегти ,як вона береже мене.

Автор: 
Кажан Олександра 6-А клас Охтирська гімназіяРейтинг: 
Рейтинг: Немає (1 голос )

Додати новий коментар