Моя мама найкраща!

У мене є мама. Як і всі, я вважаю, що моя мама найкраща. Дуже люблю свою маму, вона мене також любить. Мою маму звати Ірина. Їй 39 років. Вона має зелені очі, світле коротке волосся, її губи наче червоні троянди. Моя мама працює в професійному училищі соціальної реабілітації. За професією вона юрист.

Моя мама любляча, винахідлива, добра. Матуся допомагає виконувати мені домашні завдання. Вона була відмінницею в школі, отримувала лише гарні оцінки. Я беру з неї приклад. Адже я також відмінниця в школі.

Моя мама крім роботи проводить час зі мною, моєю сестрою та моїм татом, тобто із сім′єю. Разом ми відпочиваємо, ділимо горе та радість, їздимо в походи. Моя мама полюбляє відпочивати в місті Одеса.

Матуся смачно готує, і ми з татом завжди нагодовані. Мама навчає мене готувати різні страви, вчить в'язати та вишивати різні картини. Найбільше моїй мамі подобається готувати страви російської та української кухні.

Ми завжди із задоволенням допомагаємо мамі. Я дуже люблю свою маму, бо без неї не було б і мене. Любіть своїх батьків, шануйте й бережіть найрідніших людей!

Автор: 
Гмиря Варя 5-БРейтинг: 
Рейтинг: Немає (1 голос )

Додати новий коментар