Моя мама найкраща!

Моя мама Наташа має довге чорне волосся та дуже красиві карі очі. Коли вона посміхається, на її обличчі з’являються ямочки. Я дуже люблю її, розкажу чому. З самого дитинства вона оберігала від різних негараздів, захищала, виховувала, співала мені колискові пісні, зігрівала мене теплом свої долонь. Вона  дуже гарна, мила, лагідна, добра, розумна.  Я в будь-яку мить можу поділися з нею своїми проблемами та переживаннями. Вона завжди  вислухає, дасть пораду та підбадьорить. Вона така добра, що допомагає й багатьом іншим людям. Саме своїй мамі я завдячую тим, що стала такою доброю, ввічливою, доброзичливою. Мама  навчила мене поважати людей, вчитися слухати їх, бути вдячною їм,  допомагати  при потребі.

Із самого дитинства ненька займалася зі мною: вчила читати, писати, малювати. Завдяки своїй мамі я почала ходити в балетну студію, музичну та художню школи. Там я навчилась танцювати, співати, малювати, так що мама зробила мене  всебічно розвинутою людиною. Також завдяки мамі я гарно навчаюсь у школі, тому що з першого класу вона доклала багато зусиль для цього, займалася зі мною, вчила уроки.

Кожного вечора вона розповідає мені перед сном дуже цікаві історії з  персонажами, яких вигадала сама. Коли я хворіла, мама займалася моїм лікуванням, жаліла мене та допомагала швидше одужати.   

Мама за спеціальністю редактор. Вона навчалася в Українській академії друкарства у Львові, потім працювала в різних друкованих ЗМІ нашого міста. Це людина, яка має власну позицію, що дуже важливо для її професії. Матуся дуже розумна, грамотна,  ініціативна, завжди бере участь у різних заходах. Вона є членом  батьківського  комітету нашого класу, ніколи не стоїть осторонь проблем шкільного життя.

Окрім цього вона спортивна, часто ходить до тренажерного залу, займається бігом, плаванням. До цього вона привчила й мене. Часто разом із
нею я  ходжу на пробіжки, відвідую басейн. Вона дуже рухлива та активна, разом з нею та нашими спільними друзями кожної суботи та неділі я ходжу на прогулянку до лісу. Зимою катаємося на санчатах. Літом ходимо  на річку. Щороку ми їздимо відпочивати на море, де намагаємося провести час якомога активніше. Окрім плавання та засмаги ми завжди їздимо на різні екскурсії. Завдяки своїй мамі я побувала в багатьох містах нашої країни:  Києві, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Харкові, Сумах, Ялті, Євпаторії, Севастополі, Бердянську, а також у Росії, зокрема, у Москві. Разом з нею ми об’їхали майже весь півострів Крим, де піднімалися  на гірські вершини. Зокрема, мені дуже запам’ятався підйом на гору Демерджі, а також на Ай-Петрі.   

Автор: 
Глухова МашаРейтинг: 
Ще немає голосів

Додати новий коментар