Моя мама найкраща!

Я – найщасливіша дівчинка в усьому світі, тому що повсякчас поряд зі мною найкраща з найкращих матусь – моя ненька.

Мама, матусенька, ненечка… Так називаю я найріднішу, найдорожчу, найважливішу в моєму житті людину. Адже мама для мене – це цілий світ. Вона подарувала життя, наповнила його яскравими барвами й незабутніми враженнями. До неї вуста мої промовили найперше слово. Міцно тримаючись за мамину руку, зробила я свої перші невпевнені кроки. Разом із матусею навчилася читати, писати, рахувати… А ще ненька змалечку вчила мене поважати людей, бути чесною, порядною. Тож усім, що сьогодні я вмію і знаю, завдячую своїй ріднесенькій мамі.

Щодня, щогодини, щомиті я відчуваю її безмежну любов і піклування. Мама – найкраща подруга, цікавий співрозмовник, мудрий порадник. Я завжди можу розраховувати на її дружню турботу й підтримку. Вона підкаже, як розв’язати задачу, допоможе виготовити стіннівку, порадить, яку сукню краще одягти… Мама – це мій янгол-охоронець, мій талісман. Поруч із нею почуваюся спокійною і захищеною. Знаю, ненька ніколи не дозволить мене ображати. І це додає мені впевненості в собі й своїх силах. Вдячна, що мама любить мене такою, яка я є: не завжди слухняною, трохи лінькуватою, іноді впертою. Але я стараюся стати кращою, аби порадувати любу матусю.

Я дуже люблю свою маму й пишаюся нею. Вона – чемна, вихована, добра. У неї багато друзів, її цінують колеги, поважають учні та їх батьки. Щороку на День учителя та свій день народження мама отримує численні смс-привітання, вітальні листівки, квіти від колишніх та нинішніх вихованців. Мені так приємно, коли подружки, познайомившись із моєю матусею, говорять: «У тебе така класна мама!». Так, моя мама справді «класна», а ще вродлива, ласкава, ніжна, чуйна, щира, розумна, весела, любляча… Можна знайти мільйони найпрекрасніших слів, але навряд чи вистачить їх, щоб висловити мої почуття до мами. Я обожнюю свою маму. Для мене вона – найкраща!

Автор: 
Роскошна Дар’я, 5-АРейтинг: 
Рейтинг: Немає (1 голос )

Додати новий коментар