Моя мама – найкраща

Ми всі народжені від любові. А любов для мене – це  мама і тато. Вони для мене  – найрідніші люди, що живуть заради мене, моїх мрій і бажань, заради того, аби я виріс справжньою людиною. Саме тому вони вказують мені на мої помилки, застерігають від неприємностей, дають гарні життєві настанови.

Та все ж  найближчою людиною у моєму житті є моя матуся. Вона завжди зі мною поруч. Вона,  як те сонечко, вранці будить мене ласкавим голосочком,  щоб я не спізнився на уроки, а ввечері читає мені пригоди моїх улюблених героїв. Усі канікули та вихідні ми проводимо разом: ходимо на виставки й ліпимо снігових баб, відвідуємо атракціони й допомагаємо бабусі по господарству,  дивимось фільми й розгадуємо кросворди.

Матусю, без сумніву,  я можу назвати найкращою, бо вона встигає все: і мені допомогти, і тримає в чистоті й затишку наш будинок, і працює завучем у гімназії, де її поважають і цінують, а найголовніше – вона залишаться для мене справжнім другом, бо завжди вислухає мене й зрозуміє, підтримає й дасть пораду. Вона знає, про що я мрію і що люблю, і я все це дуже ціную і дорожу ним, бо розумію, що найрідніша у світі людина – це мама. А зараз я хочу їй пообіцяти, що через багато років, коли я виросту й стану самостійним, я зроблю все для того, аби моя матуся пишалася мною і була щаслива.

Автор: 
Павленко Юрій, 5 кл.Рейтинг: 
Ще немає голосів

Додати новий коментар