Мама – найрідніша людина

Мама – найрідніша людина в житті кожної дитини. І, звичайно ж, для кожного його мама – найкраща.

Моя мама несхожа ні на кого. Вона дуже красива. У неї прекрасні блакитні очі, мила усмішка і довге русяве волосся. Матуся невисока на зріст, проте її не можна не помітити в натовпі. Для мене вона завжди вирізняється серед усіх своєю зовнішністю.

Та мамина зовнішня краса доповнюється й внутрішньою. Матуся завжди мене підтримує, вислуховує й розуміє. Вона вміє пробачати, але в той же час і сама визнає, якщо часом не права. Я знаю. Що вона завжди вірить у мене і пишається мною. Це додає мені віри в себе.

Матуся – дуже розумна й обізнана в багатьох сферах. Я постійно дізнаюся багато цікавого від неї. Вона допомагає мені в навчанні, я завжди ділюся з нею своїми успіхами та маленькими невдачами.

Кажуть, моя ненька – дуже життєрадісна, мила та привітна. І це справді так. Вона завжди посміхається тому, хто до неї звертається. Та до мене матуся посміхається по-особливому, бо для неї я – найрідніша людина.

Я дуже люблю свою неньку, тому намагаюся ніколи її не засмучувати. Кожен день я прагну своїми вчинками проявляти свою любов до неї.

Моя найкраща ти у світі,

А я для тебе – кращий син.

Мені як сонце завжди світиш –

Уранці, ввечері, щомить.

Світи, моя ласкава мамо!

Я вдячний небесам як син!

Автор: 
Коломиц Назарій, 5-АРейтинг: 
Ще немає голосів

Додати новий коментар