Їжачок шукає вчителя…

Якось Їжачок замислився, чому коли всі маленькі, то такі лагідні, добрі, веселі. А коли виростають, то треба бути дуже обережним. З усіх боків тебе підстерігає небезпека…
Наприклад, всі бояться вовків, вони можуть не тільки налякати, а й зашкодити тому, хто з’явиться на їхньому шляху. А лисички так і мріють обхитрити, обманути… Горобчик, і той норовить щось поцупити. Навколо стільки небезпечного!  Добре людям, у них є правила. Вони знають, як переходити дорогу, як поводитися з електричним приладдям, як працювати на комп’ютері, вміють читати книги та багато іншого, необхідного для щасливого життя.

Треба влаштувати школу, подумав він. Бо якщо не прищепити з дитинства добрих звичок, то потім буде дуже складно робити добрі вчинки. Але де знайти вчителя? Хто самий премудрий і хто має здібності навчати інших?  Їжачок вирішив написати об’яву. І написав: «Шукаю вчителя предмету 'Добрі звички'». Він розклеїв папірці по всьому лісові, де мешкали його друзі, і став чекати.
Невдовзі знайшлася добра душа, яка погодилася проводити уроки для його друзів. Хто ж це був, як ви думаєте, наші маленькі читачі? Здавна відомо, що символом премудрості вважається Сова. Зараз на планеті існує 8300 видів сов. Вона символізує знання та життєвий досвід. Їй присвячують цілі посвячення, її малюють на стопці книжок, створюють емблеми, сувеніри… Сова має здібності бачити вночі. Її назва походить з арабської мови і означає «пробуджувати, пильнувати». Богиня грецької міфології Афіна Паллада зображувалася зі своїм атрибутом – совою. А в римській міфології сова була пов’язана з богинею мудрості Миневрою, яка була покровителькою наук, мистецтв та ремесел. Ось як цікаво!

Сова вирішила допомогти малюкам засвоїти необхідні життєві правила. У неї виникло бажання створити у лісі добре середовище. Тоді можна буде не боятися гуляти по лісу, відпочивати, бо там буде панувати спокій та мир.

Для проведення уроків треба оздобити приміщення. Щоб була дошка, де писати, комп’ютер з Інтернетом, зошити, олівці та ручки. Школа повинна бути сучасною, найкращою. Дуже важливо, щоб дітлахам подобалося в ній навчатися.

Літо швидко закінчилося і вже листя розфарбувалося в яскраві золоті, червоні, коричневі кольори. А це означало, що наступив вересень, саме в цю пору дітлахи йдуть до школи. Як добре, що наша компанія теж встигла все підготувати до навчання.

Сова роздала кожному учню завдання. Треба було підготувати відповіді на запитання – що треба робити, щоб був МИР. Мир  в домівках, мир серед друзів, мир навколо… Подумай і ти, дорогий читач, над цим завданням…
Автор: 
Валентина РОМЕНСЬКА

Коментарі

Зображення користувача Юра.
класно

Додати новий коментар