Догляд за дітьми

Правила перевезення дитячих колясок у вагонах Укрзалізниці

Якщо дитяча коляска, з якою подорожують залізницею матусі й татусі, технічно розкладається та практично вміщується на місцях, призначених для ручної поклажі, то можете сміливо купувати проїзний квиток. Везіть собі коляску без додаткової оплати. Це стосується не лише перевезення дитячих колясок, але й велосипедів та інших речей, які за своїми розмірами можуть бути розташовані у вагоні на місцях, призначених для ручної поклажі.

Особливості розвитку дітей грудного періоду

Радість батьків у щасті їхніх дітей. Тому кожний з нас хоче бачити свою дитину здоровою і життєрадісною. Але, як відомо, дарма в житті нічого не дається. За все треба платити. Всьому необхідно навчатись, щоб не платити потім двічі.

Новорождённый малыш. Рефлексы

Благополучное развитие малыша во время периода новорождённости (а вы пом­ните, что этот период длит­ся, по разным перио­диза­циям, от дня появления на свет и до 1,5—5 месяцев после рождения) зависит от многих различных факторов.

Я родился! Новорождённость

Волнения, связанные с беременностью и родами, позади. Первая радость от рождения малыша сменяется тревогой: а справлюсь ли я? Ведь настоящие заботы начинаются только сейчас и будут сопровождать родителей всю жизнь.