мистецтво

КМДА. 17-06-2016: Закриття виставки «Україна – країна здійснення Мрій» на урочистому заході «Під деревами саду Любові та Радості».

17 днів тривала виставка «Україна – країна здійснення Мрій» Всеукраїнського мистецького фестивалю «Україна – країна здійснення Мрій», який проходив в рамках Міжнародного мистецького фестивалю «Моя країна «Небувалих звірів»: Сад Любові та Радості» Центру духовного розвитку та творчої ініціативи «Гармонія», видавничо-інформаційного центру «Майстер-десант». Ми вдячні всім, хто прийняв участь: організаціям, окремим творчим особистостям. Своєю творчістю ми говоримо світові: «Ми мирні, творчі люди. В нас є бажання жити щасливим, творчим, в усіх напрямках багатим життям!» Ми створюємо Всесвіт саме таким, яким ми його прагнемо. Наш фестиваль – це маніфест сучасного українського суспільства і його повинен почути світ.

Воспитание ребёнка через искусство.

Наконец-то пришло то время, когда рядом с домом есть танцевальный клуб для детей,или при школе, т.к. появилось много специалистов по хореографии в разных стилях. Однако некоторые родители не в курсе того, чему именно обучают их ребёнка, а узнают это только на итоговом уроке по хореографии или во время выступления ребёнка. И случалось, что мама или директор школы оказывались в шоке от увиденного.