Блоги

Прес-анонс майстер-класу «Україна – країна здійснення Мрій: «Моя Квітка Щастя на Дереві Життя Саду Любові та Радості»

Центр духовного розвитку та творчої ініціативи «Гармонія», видавничо-інформаційний центр «Майстер-десант» з 2010 року впроваджує і розвиває проект «Симфонія здоров’я». Проект присвячено духовному, фізичному, психічному, соціальному, екологічному видам здоров’я. Концепція проекту «Симфонія здоров’я». Щоб зберегти та укріпити своє здоров’я людям різного віку дуже корисно займатися творчістю, яка може бути різноманітною: музичною, літературною, образотворчою, тощо. Позитивні думки і почуття вираженими різними мистецькими засобами можуть стати реальністю. Це і є створення власної країни Мрії і втілення її в життя реального світу. Завдяки творчості відбувається зняття психоемоційної та фізіологічної напруги, що дуже актуально в наш час. Як наслідок – відбувається покращення психологічного клімату у суспільстві.

КМДА. 17-06-2016: Закриття виставки «Україна – країна здійснення Мрій» на урочистому заході «Під деревами саду Любові та Радості».

17 днів тривала виставка «Україна – країна здійснення Мрій» Всеукраїнського мистецького фестивалю «Україна – країна здійснення Мрій», який проходив в рамках Міжнародного мистецького фестивалю «Моя країна «Небувалих звірів»: Сад Любові та Радості» Центру духовного розвитку та творчої ініціативи «Гармонія», видавничо-інформаційного центру «Майстер-десант». Ми вдячні всім, хто прийняв участь: організаціям, окремим творчим особистостям. Своєю творчістю ми говоримо світові: «Ми мирні, творчі люди. В нас є бажання жити щасливим, творчим, в усіх напрямках багатим життям!» Ми створюємо Всесвіт саме таким, яким ми його прагнемо. Наш фестиваль – це маніфест сучасного українського суспільства і його повинен почути світ.

далекі вікна

…Цей сон мене чомусь не відпускає. І насниться ж таке. Снилася наша хата. Вірніше, я бачила уві сні лише вікна. Єдине вікно, що виходило на вулицю, мало кватирку. Коли були маленькі, сусідська Нелька прибігала до того вікна, тихенько вистукувала, а я вже прочиняла фіранку і ми домовлялися, що йдемо до річки чи в сад по яблука. Інша справа – їхні вікна.

Воспитание ребёнка через искусство.

Наконец-то пришло то время, когда рядом с домом есть танцевальный клуб для детей,или при школе, т.к. появилось много специалистов по хореографии в разных стилях. Однако некоторые родители не в курсе того, чему именно обучают их ребёнка, а узнают это только на итоговом уроке по хореографии или во время выступления ребёнка. И случалось, что мама или директор школы оказывались в шоке от увиденного.

ЖІНКА КРИТИЧНОГО ВІКУ

Галина Степанівна обережно натиснула кнопку. – Страхова компанія «Радість» до ваших послуг, – прочинивши двері, усміхаючись на всі зуби, виголосив чоловік років тридцяти п’яти. Чим можемо вам допомогти? Завжди раді клієнтам.

Як планшети роблять дітей ледачими і примхливими.

Чи цікавилися ви, як гаджети впливають на здоров'я вашої дитини? У новій статті ми розповімо про те, що відбувається з дітьми, якщо вони занадто багато часу проводять зі смартфоном або планшетом в руках.

Бремя лидерства

В любой области человеческой деятельности тот, кто является первым, всегда на виду. Лидер, будь то человек или творение рук человеческих, навсегда обречен на соперничество и зависть. В искусстве, литературе, музыке, промышленности награда и наказание — всегда одни. Награда лидерам — широкое признание; наказание — жестокое отвержение и поношение.

Сторінки